Hakkımızda

Engin Otomotiv
Acil Lastikçi

Engin Oto Lastik

Engin Oto Lastik olarak 25 Yılı aşkın faaliyetimiz ile her marka ve her ölçüde Binek, Ticari ve Ağır Vasıta araçlarda lastik tamiri, bakımı ve onarımı yapılmaktadır. İstanbul içinde Acil Lastik Mobil servis hizmetimiz ile acil yol yardım hizmeti vermekteyiz. Mobil servisimiz ile anında lastik değişiminizi mümkünse onarımını gerçekleştiriyoruz. Gerekli ekipmanlar ile donattığımız mobil servisimiz bir lastik dükkanı gibi her türlü isteğinize cevap verecek ve yola kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Mobil servisimiz ile yazlık lastik, kışlık lastik, mevsimlik lastiklerinizi mağazamıza gelmeden yerinizde Acil Lastikçi olarak değişimini de gerçekleştirmekteyiz. Lastiklerinizin değişimi sonrası ücretsiz olarak sağladığımız lastik otelimizde bulunmaktadır. Böylelikle sizi bir yükten kurtarmaktayız. Kullanmadığınız lastiklerinizi sizin için tekrardan kullanacağınız zamana kadar sizin adınıza saklıyoruz. Lastik ve jantlarımızı mağazamızı ziyaret ederek showroom da görme imkanınızda bulunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Acil Oto Lastik ve Akü Hizmeti

İstanbul içerisinde tüm noktalarda

Mağazamızda lastik onarımı

İstanbul Kartal’da bulunan mağazamızda oto lastik hizmeti vermekteyiz.

Lastik Oteli

Lastiklerinizin değişimini sağladıktan sonra bir sonraki kullanımınıza kadar saklıyoruz. 

1
Lastik Otel
1
Bakım Anlaşmalı firma
0%
Garantili Ürünler
0
Yaşında

Açık Lastikçi

Açık Lastikçi hizmetine nasıl ulaşabilirsiniz?

Seyir halindeyken lastiğiniz patlağında uymanız gereken temel noktalar vardır. Birinci nokta sakin olmanızdır. Aniden frene basmak veya direksiyonu patlayan lastiğin yönüne doğru  çevirmek sizi risk altında bırakacaktır. Lastiğiniz patladığında vitesi düşürerek hafif şekilde frene basıp, kontrollü bir şekilde yavaşlamanız gerekmektedir. Direksiyon hakimiyetinizi kaybetmemeniz birinci önemli koşuldur. Direksiyonu aracın döndüğü yönün tersine çevirmeyi, arkanızda araç olup olmadığını kontrol etmeyi, sinyal vermeyi ve güvenli bir yerde durmayı unutmamanız sizin için iyi olacaktır. Güvenli duruştan sonra flaşörlerinizi ve ikaz işaretlerini yakmanız gereklidir.  

Aracınızı kontrollü bir şekilde durdurduktan sonra öncelikli olarak internet üzerinden oto lastikçi araması yapmalısınız.  Arama sonuçlarında firmamıza ulaşıp ve eklentimizden arama tuşuna basmalısınız. Firma olarak sizin ile iletişime geçiyoruz ve bulunduğunuz konuma ulaşıyoruz. Araç ve marka fark etmeksizin ihtiyacınız olan tüm lastik hizmetini mobil servis aracımız ile karşılıyoruz. İstanbul içi hangi konumda olduğunuz, saatin kaç olduğu firmamız için önemli olmuyor. 7/24 lastikçi hizmetimiz ile müşterilerimize hızlı, güvenilir bir hizmet vermeyi gaye ediniyoruz. Vaktinizin kısıtlı olduğunu bilerek, en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelmeye çalışıyoruz. Oto lastik yol yardım hizmetinden her an yararlanabilmeniz adına kaliteli personel ve ulaşılabilir iletişim kanallarıyla bir tık uzağınızdayız. Oto lastik tamiri ve değişimi konusunda uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimlerimiz ile sorununuzu gideriyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte  aracınızın lastik değişimi ya da tamiri konusunda sizlere yardımcı oluyor ve gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

acil jant lastik

Açık Lastikçi

İstanbul acil lastik firmamız Anadolu yakasında tüm ilçelerde hizmet vermektedir. bizlere hemen web sitemizde bulunan telefon numaramızdan veya watsapp’tan ulaşabilirsiniz. lastik fiyatları lastik kampanyaları hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

acilotolastikci

LASTİK YOLYARDIM

 • ÜSKÜDAR ACİL LASTİK
 • TUZLA ACİL LASTİK
 • SULTANBEYLİ ACİL LASTİK
 • PENDİK ACİL LASTİK
acilotolastikci

LASTİK YOLYARDIM

 • KARTAL ACİL LASTİK
 • ÇEKMEKÖY ACİL LASTİK
 • ATAŞEHİR ACİL LASTİK
 • ÜMRANİYE ACİL LASTİK
acilotolastikci

LASTİK YOLYARDIM

 • ŞİLE ACİL LASTİK
 • SANCAKTEPE ACİL LASTİK
 • MALTEPE ACİL LASTİK
 • KADİKÖY ACİL LASTİK
acilotolastikci

LASTİK YOLYARDIM

 • BEYKOZ ACİL LASTİK
 • ACİL OTO LASTİK
 • LASTİK YOL YARDIM
 • AÇIK LASTİKÇİ